MadeByYou Sam pomaluj ceramikę

MadeByYou Sam pomaluj ceramikę to pracownia gdzie można malować na gotowych formach ceramicznych, takich jak: kubki, talerze, miski, figurki, wazony, kafelki.  Fabryka pomysłów na osobisty, oryginalny, trwały, wyjątkowy prezent: dla siebie, bliskiej osoby, z okazji urodzin, imienin, rocznic, walentynek, gdy idziesz na parapetówkę, na zakończenie szkoły ,z okazji ślubu, Dnia Matki, świąt...

Na miejscu dostępne są wszystkie potrzebne materiały czyli ceramika, farby, szablony, stemple, książki z inspiracjami, fartuchy oraz fachowa pomoc. Efekty pracy są utrwalone podczas szkliwienia i wypalania.

MadeByYou to kreatywna rozrywka dla osób w każdym wieku, miejsce na spędzanie wolnego czasu i spotkania: ze znajomymi, z ukochaną osobą, rodzinne, z dziećmi, firmowe, integracyjne, pomysł na wieczór panieński, baby shower. W pracowni urządzane są artystyczne przyjęcia urodzinowe. Do pracowni można przyjść indywidualnie lub zapisać się na zajęcia tematyczne. Są to m.in. warsztaty lepienia z gliny, tworzenia biżuterii oraz malowania ceramiki różnymi technikami.

Miejsce dla osób ceniących rękodzieło, pomysły na oryginalne dekoracje wnętrza mieszkania: glazura, umywalki, tabliczki, gałki do szafek, wieszaki.

Oferujemy także sesje wyjazdowe. Organizujemy warsztaty plastyczne jako niecodzienną atrakcję każdej imprezy np. świątecznej, integracyjnej, promocyjnej i szkoleniowej. Malowanie na ceramice może być także wykorzystane jako forma przerywnika i relaksu podczas szkolenia. Podczas zajęć pracownicy mają okazję do zabawy, współzawodnictwa i integracji, wykorzystują kreatywność, wyzwalają energie zespołu i jednoczenie wykonują trwałą pamiątkę. Oferujemy sesje wyjazdowe lub zajęcia w siedzibie pracowni.


Więcej na: www.madebyyou.pl oraz https://www.facebook.com/madebyyou.sampomalujceramike


MadeByYou Sam pomaluj ceramikę
ul. Górskiego 6 (dziedziniec budynku Restaura Górskiego)
Warszawa Śródmieście
email: joanna@madebyyou.pl
tel. kom.: 531 935 135


« Powrót do listy